You are currently viewing Jesteśmy dla Was

Jesteśmy dla Was

Odpowiadając na oczekiwania członków OZZPT MOZ przy Fedex Express uruchomiliśmy serwis internetowy, którego głównym zadaniem będzie komunikacja z członkami Związku.

 

Zmiany jakie zaszły w ostatnim czasie polegające na przejęciu Spółki TNT Express przez Fedex Express Polska Sp. z o.o spowodowały także reorganizację struktur Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu Międzyzakładowej Organizacji Związkowej przy Fedex Expres związaną, z rozszerzeniem działalności i pozyskiwaniem nowych członków. 

tnt i fedex napis

Spełniając oczekiwania osób zrzeszonych w naszej organizacji, chcąc usprawnić procedurę przekazywania informacji i dostępu do ważnych dokumentów, z punku widzenia działalności Związku,  postanowiliśmy ponownie uruchomić stronę internetową. 

W serwisie będziemy zamieszczać in formację dotyczące spotkań Pracodawcy ze związkami zawodowymi. A także artykuły dotyczące zmian w prawie pracy i przepisach dotyczących związków zawodowych.

W celu udostępnienia naszym członkom oraz osobom zainteresowanym wstąpieniem w szeregi OZZPT MOZ przy Fedex Express uruchomiona została zakładka „Pliki do pobrania” gdzie zainteresowane osoby znajdą niezbędne dokumenty aby poznać przepisy prawne obowiązujące w Związku (Statut i wydane na jego podstawie Regulaminy) i dokumenty pozwalające na wstąpienie w szeregi Związku (deklaracja członkowska i broszura informacyjna).

Wewnętrzna strona, przeznaczona dla członków Związku, zawiera akty prawne obowiązujące u Pracodawcy i w naszej organizacji a także wzory druków niezbędnych do uzyskania świadczeń socjalnych z funduszu Związku (np. zasiłki statutowe).

Z uwagą wsłuchujemy się w Wasze opinie na temat funkcjonalności strony i ciągle ją poprawiamy i unowocześniamy dlatego każda sugestia i uwaga jest dla nas bardzo ważna. Mamy nadzieję, że na naszej stronie każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy też otwarci na Wasze propozycje tego, co Waszym zdaniem powinno sią znaleźć w serwisie dlatego zachęcamy do wysyłania do nas swoich sugestii, uwag i propozycji na adres email: kontakt@ozzptfedex.pl.

Autor: Zespół redakcyjny

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.