przewodniczący

Jarosław Stafa

Pełni funkcję przewodniczącego OZZPT MOZ przy Fedex Express. Jest również wiceprzewodniczącym Rady Krajowej Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu.

Wieloletni działacz związkowy. Posiadający bogate doświadczenie w działalności związkowej. Jest inicjatorem założenie Związku w TNT Express a od lipca 2020 roku w Fedex Express. Pełni funkcję przewodniczącego już trzecią kadencję.

KONTAKT:

Tel.: +48 695 770 166

E-mail: j.stafa@ozzptfedex.pl 

ozzpt moz przy fedex express

członkowie prezydium

Dominika Gawin

Dominika Gawin

Wiceprzewodnicząca

Liderka OZZPT z długoletnim doświadczeniem. Pełni funkcję wiceprzewodniczącej OZZPT MOZ przy Fedex Express już trzecią kadencję.

Jest również Przewodniczącą Zarządu Komisji Oddziałowej w Accenture Services i członkinią Rady Krajowej OZZPT

E-mail: d.gawin@ozzptfedex.pl

avatar

Dariusz Kopik

Wiceprzewodniczący

Lider OZZPT z dużym doświadczeniem. Pełni funkcję wiceprzewodniczącej OZZPT MOZ przy Fedex Express już drugą kadencję.

Założyciel komórki organizacyjnej Związku w Spółce AVILOG Polska S.A. Jest także Przewodniczącym Branży Transportu Drogowego OZZPT i Wiceprzewodniczącym Rady Krajowej OZZPT

E-mail: d.kopik@ozzpt.org.pl

RLechowski

Robert Lechowski

Wiceprzewodniczący

Lider OZZPT posiadający dużą wiedzę i doświadczenie. Pełni funkcję wiceprzewodniczącego OZZPT MOZ przy Fedex Express.

Jest również Przewodniczącym Zarządu Komisji Oddziałowej w Spółce Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.

E-mail: r.lechowski@ozzpt.org.pl

Joanna Perucka

Joanna Perucka

Wiceprzewodnicząca

Liderka OZZPT z długoletnim doświadczeniem. Pełni funkcję w zarządzie OZZPT MOZ przy Fedex Express już trzecią kadencję.

Jest również członkinią Rady Krajowej OZZPT

E-mail: j.perucka@ozzptfedex.pl

avatar kobieta

Marzena Lesiakowska

Wiceprzewodnicząca

Lider OZZPT z dużym doświadczeniem. Pełni funkcję wiceprzewodniczącej OZZPT MOZ przy Fedex Express.

E-mail: m.lesiakowska@ozzptfedex.pl

bartłomiej Korszewski

Bartłomiej Korszewski

Wiceprzewodniczący

Na co dzień pracuję w sortowni w Łodzi, gdzie odpowiada m.in. za kontakt z oddziałami w całej Polsce w sprawach dotyczących reklamacji. 

W OZZPT zrzeszony od 2022 r. Przez ten krótki czas udało mu się aktywować jedną z największych grup związkowców wśród wszystkich lokalizacji. W OZPT jest po to, by reprezentować wszystkich pracowników i wspólnymi siłami sprawić by nasz głos był usłyszany.

E-mail: b.korszewski@ozzptfedex.pl

Jarosław Dziedzic

Jarosław Dziedzic

Wiceprzewodniczący

Lider OZZPT z długoletnim doświadczeniem. Pełni funkcję w zarządzie OZZPT MOZ przy Fedex Express już trzecią kadencję.

E-mail: j.dziedzic@ozzptfedex.pl

Anna Mocarska

Anna Mocarska

skarbnik

Lider OZZPT z dużym doświadczeniem. Pełni funkcję skarbnika OZZPT MOZ przy Fedex Express od trzech kadencji.

E-mail: a.mocarska@ozzptfedex.pl

Radosław Lesiak

Radosław Lesiak

Sekretarz

Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem pełni funkcję sekretarza od trzech kadencji.

Jest także Członkiem Rady Krajowej OZZPT

E-mail: r.lesiak@ozzptfedex.pl

Kadencja Prezydium Zarządu upływa za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy