You are currently viewing AVILOG Polska – Spotkanie partnerów społecznych

AVILOG Polska – Spotkanie partnerów społecznych

W środę, 3 listopada br. odbyło się spotkanie Prezesa Spółki AVILOG Polska Sp. z o.o. z Zarządem OZZPT MOZ przy Fedex Express dotyczące bieżącej współpracy.

Podczas spotkania podsumowano dotychczasową współpracę Pracodawcy z reprezentującym pracowników Związkiem Zawodowym.

Strony pozytywnie oceniły fakt podpisania Porozumienia dotyczącego spraw organizacyjnych i wzajemnych zobowiązań Partnerów Społecznych w Spółce AVILOG Polska Sp. z o.o.

W dalszej części spotkania partnerzy społeczni wyznaczyli program wspólnych działań w najbliższym okresie. Jako działanie priorytetowe ustalono wdrożenie w Spółce Regulaminu ZFŚS. Strony wspólnie uzgodniły, że podstawą do rozmów w tym zakresie będą dwa projekty Regulaminu (jeden opracowany przez Związek Zawodowy i przekazany Pracodawcy, drugi opracowany przez Pracodawcę i przekazany stronie społecznej).

Po zakończeniu prac nad Regulaminem ZFŚS strony niezwłocznie przystąpią do aktualizacji regulaminu pracy i Regulaminu Wynagradzania.

wideokonferencja
fot. AVILOG Polska Sp. z o.o. – wideokonferencja partnerów społecznych. / źródło: Opracowanie własne

 

Ze względu na trwającą epidemię koronawirusa ww. spotkanie odbyło się w formie wideokonferencji. Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Transportu podczas wideokonferencji reprezentowali: kol. Ryszard Filochowski, przewodniczący Rady Krajowej Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu oraz kol. Dariusz Kopik, wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu Międzyzakładowej Organizacji Związkowej przy Fedex Express.

Opracowanie: Jarosław Stafa

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.