You are currently viewing Avilog Polska – spotkanie zarządu z pracownikami

Avilog Polska – spotkanie zarządu z pracownikami

24 września br. w AVILOG Polska Sp. z o.o. Oddział w Korytach odbyło się spotkanie Zarządu Spółki z reprezentującymi pracowników przedstawicielami wyłonionymi w drodze głosowania.

Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy pracowników Spółki, którzy złożyli na ręce Prezesa Spółki postulaty dotyczące poprawy warunków i organizacji pracy oraz Spółki dotyczących funkcjonowania i rozwoju Oddziału w Korytach.

Po zapoznaniu się z postulatami pracowników Prezes Zarządu ABILOG Polska Sp. z o.o. Julien Leblanc stwierdził, że są one słuszne. W swoim wystąpieniu Prezes Zarządu określił obecną strukturę firmy a także plany jej rozwoju.

W dalszej części spotkania omówiono postulaty pracowników. Głównym wiodącym w dyskusji ze strony Pracodawcy był Andrzej Żurawski, Członek Zarządu AVILOG Polska Sp. z o.o., Dyrektor Operacyjny.

Większość postulatów zgłoszonych przez pracowników znalazło zrozumienie u Zarządu Spółki, który złożył deklarację rozwiązania zgłoszonych problemów w możliwie najkrótszym czasie. Niestety nie udało się osiągnąć porozumienia w sprawie zwiększenia wynagrodzenia. Strony zadeklarowały chęć kontynuowania rozmów w tej sprawie. Następne spotkanie odbędzie się w dniu 1 października 2021 r.

W spotkaniu jako obserwator brał udział kol. Dariusz Kopik, przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu Międzyzakładowej Organizacji Związkowej przy Fedex Expres, Komisji Oddziałowej Avilog Polska.

Z uwagą będziemy śledzić działania Pracodawcy i informować Was o nich na bieżąco.

Wszystkich pracowników Spółki AVILOG Polska Sp. z o.o. zapraszamy do wstąpienia w szeregi Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu.

Pamiętaj RAZEM możemy więcej.

Nasze motto: „TWÓJ PROBLEM, NASZYM PROBLEMEM”

Opracowanie: Jarosław Stafa

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.